Category: Ballkan

Kompania “MEKA”, aty ku prodhimi i çdo produkti fillon me BISMILAH

Kompania “MEKA”, aty ku prodhimi i çdo produkti fillon me BISMILAH

Në një bisedë për “Presheva Jonë”, pronari i kompanisë “MEKA” ka folur për vështirësit me të cilat përballet për të qëndruar në treg, por edhe kënaqës [...]
Kryetari i pavarur i Hanit të Elezit mban të gjitha premtimet zgjedhore

Kryetari i pavarur i Hanit të Elezit mban të gjitha premtimet zgjedhore

Kryetari i pavarur i Komunës së Hanit të Elezit, Refki Sumi, ka mbajtur të gjitha premtimet e dhëna gjatë fushatës së fundit zgjedhore, shkruan Ga [...]
Zyrtare, konfirmohet ulja e dënimit për vrasësin e Almirit Aliut

Zyrtare, konfirmohet ulja e dënimit për vrasësin e Almirit Aliut

Burime për Televizionin SHENJA, kanë bërë me dije se Gjykata e Apelit ka sjell vendim për t’ia ulë dënimin Boban Iliçit, vrasësit të Almir Aliut, [...]
NË SHKOLLËN MAARIF FILLOI VITI SHKOLLOR PËR MËSIMDHËNËSIT

NË SHKOLLËN MAARIF FILLOI VITI SHKOLLOR PËR MËSIMDHËNËSIT

Mësimdhënësit, punonjësit administrativ dhe drejtuesit e shkollës pas një kohe të gjatë, që nga sot kanë filluar përgatitjet për vitin shkollor 2020-2 [...]
4 / 4 POSTS